piątek, 28 sierpnia 2009

Polonistko, Polonisto!

POLONISTKO, POLONISTO!

Jeśli w swoich działaniach zawodowych potrzebujesz inspiracji, pola do dyskusji, miejsca na prezentację swoich projektów, możliwości realizacji nowych pomysłów - Twoje miejsce jest w Stowarzyszeniu Nauczycieli Polonistów.

SNaP to zrzeszenie o zasięgu ogólnopolskim, które daje nauczycielom możliwość wyjścia poza ramy grona pedagogicznego własnej szkoły, pozwala na wymianę doświadczeń, poszerza horyzonty zawodowe, wspiera aktywnych polonistów.

Szczeciński Oddział SNaP prowadzi cykliczne spotkania oraz organizuje imprezy edukacyjne o zasięgu miejskim i wojewódzkim, o których informuje strona internetowa:

www.snapszczecin.blogspot.com

Tegoroczną działalność rozpoczynamy spotkaniem, które odbędzie się
10 września 2009r. (czwartek),
o godz. 17.oo przy ul.Czorsztyńskiej 35, w SP 48.

PRZYJDŹ, ZOBACZ, ZOSTAŃ!

Wszystkich polonistów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas konkursach oraz wykładach i warsztatach:

  • „Szczeciński Parnas" - V edycja konkursu recytatorskiego o tematyce regionalnej, zasięg miejski, termin - 15 listopada 2009r.

  • „Oto mój czas" - konkurs literacki o tematyce regionalnej, zasięg wojewódzki, termin - 15 grudnia 2009r.

  • Dnia 26 09.2009r. w IX LO przy pl.Mariackim 1 odbędą się wykłady - dr.J.Kopcińskiego - „Literatura współczesna a nowa podstawa programowa" oraz dr.P.Marciszuka - „Dlaczego nie historia literatury w gimnazjum?"Wykładom towarzyszyć będą warsztaty zorganizowana przez SNaP. Czas spotkania od 10.oo do 13.oo.

DRODZY POLONIŚCI! SNAP JEST DLA WAS!