piątek, 25 lutego 2011

Letnia szkoła SNaP-u

Szanowni Państwo
Nauczyciele Poloniści, Humaniści, Dyrektorzy Szkół,Samorządowcy

Prezydent Miasta Świnoujście, Zarząd Główny Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów i Oddział SNaP wŚwinoujściu mają zaszczyt zaprosić Państwa do Świnoujścia w dniach 26 - 30 czerwca 2011 na ogólnopolską konferencję nauczycieli polonistów w Świnoujściu, VII Letnią Szkołę SNaP. Wysyłamy Państwu również w załączonych plikach materiały dotyczące naszej konferencji. Donosimy również, że te i wszelkie inne informacje dodatkowe, kontakt z nami oraz ewentualne aktualizacje znajdują się na naszej stronie internetowej: www.snap.glt.pl.

Informujemy również, że mając na względzie indywidualne potrzeby i sytuacje Państwa opracowaliśmy różne stosowne warianty uczestnictwa. Mamy nadzieję, że wzorem lat ubiegłych, udział w naszej konferencji będzie dla Państwa nie tylko, jak zawsze miłym przeżyciem, ale dostarczy wielu cennych doswiadczeń zawodowych.

Nadmieniamy jednocześnie, że będziemy wdzięczni, jeśli Państwo rozpowszechnicie w swoim środowisku (np. drogą mailową) w Szkołach i wszelkich innych Placówkach Oświatowych, a także wśród znajomych nauczycieli informację z programem o organizowanej ogólnopolskiej konferencji w Świnoujściu.

Z wyrazami szacunku
w imieniu organizatorów
Wiesława Penc - Chmiel
przewodnicząca Oddziału SNaP w Świnoujściu

Dokumenty

  1. List przewodni
  2. Program konferencji
  3. Berlin 29.06.2010
  4. Harmonogram konferencji
  5. Patroni i organizatorzy konferencji
  6. Karta uczestnika LS SNaP
  7. Karta zgłoszenia - uczestnicy niestacjonarni
  8. Warunki uczestnictwa w konferencji